Wesele Gniezno

Wszystkich zainteresowanych promocją swojej firmy branżowej w naszym serwisie odsyłamy do kontaktu bezpośrednio z opiekunem serwisu.

Opiekun serwisu odpowiedzialny jest za promocje tego serwisu oraz za kontakt właśnie z Państwem. Jeżeli myślą Państwo o promocji w naszym serwisie sugerujemy spotkanie z konsultantem, na którym poznacie Państwo możliwości promocji Państwa firmy w naszym serwisie.

Konsultant może też pomóc rozwiązywać ewentualne problemy w funkcjonowaniu Państwa strony www. Opiekunem technicznym mini portalu jest firma Otonet specjalizująca się od ponad 6 lat w opiece internetowej klientów z różnych branż.

Zespół konsultantów firmy Otonet to grupa doświadczonych osób doskonale znająca specyfikę zagadnień internetowych i mogąca w rzetelny sposób służyć swoją wiedzą, doradzać i pomagać w realizacji promocji internetowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami


Pragniemy, aby serwis powoli się rozwijał, stąd zapraszamy do przesyłania nam sugestii i opinii. Zapraszamy też firmy chętne do umieszczenia swojej reklamy. Mamy nadzieję, że powstanie tutaj regionalny serwis informacyjny, dla planujących ślub i wesele.Kontakt telefoniczny:
tel. 502 952 233
lub mail:
info@wesela.gniezno.plWesele Gniezno