Właścicielem serwisu jest firma Otonet specjalizująca się w projektowaniu i obsłudze stron internetowych.
Jeżeli szukasz firmy, która zaprojektuje, wdroży i zaopiekuje się Twoją stroną WWW - poczytaj i zadzwoń.

Strony Internetowe Gniezno

Strony Internetowe Gniezno

Dojeżdżamy, doradzamy, prowadzimy cały projekt.

Gwarantujemy wieczystą opiekę nad stroną w zakresie aktualizacji i pozycjonowania strony.

Otonet Specjalizacja

Projektowanie, doradztwo oraz wdrażanie i obsługa stron www.
Standardem w naszej firmie jest to, że wszystkich Naszych Klientów obsługujemy w bezpośrednim kontakcie. Nasz specjalnie oddelegowany, do obsługi danej strony internetowej, konsultant dojeżdża do domu lub firmy Klienta. W ten sposób współpracujemy z Klientem, od początku do końca, podczas realizacji i dalszej obsługi projektu.
Naszą specjalizacją jest profesjonalna obsługa stron internetowych, przygotowywanie efektownych i efektywnych projektów, wdrażanie ich oraz pełna opieka posprzedażowa.

Kim jesteśmy?

Posiadamy 12-letnie doświadczenie. Obsługujemy ponad 150 Klientów.
W Otonet nieustannie dbamy o możliwie najwyższy poziom obsługi Klienta. To dlatego stworzyliśmy Dział Obsługi Klienta - team wyspecjalizowanych, kompetentnych i komunikatywnych konsultantów, który nieustannie jest wspierany przez Dział Techniczny Otonet.
Osoby zatrudnione w naszej firmie to profesjonaliści, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i kursach. Są to wykwalifikowani technicy, kreatywni graficy i profesjonalni webmasterzy posiadający ogromne doświadczenie w pracy w branży, na bieżąco śledzący nowe trendy i innowacyjne rozwiązania.

Jak obsługujemy?

Nasi konsultanci dojeżdżają bezpośrednio do firm Naszych Klientów.
Konsultanci Otonet to doskonale zgrany Team, komunikatywnych i wykwalifikowanych specjalistów, wyspecjalizowanych w kontaktach z Klientami.
Jesteś już naszym Klientem i masz jakieś pytania? Chciałabyś przenieść usługi do naszej firmy? A może chcesz po prostu o coś zapytać?
Nasi konsultanci chętnie porozmawiają z Tobą na tematy związane z projektowaniem, wdrażaniem i obsługą stron www. Rozważą i doradzą w kwestiach merytorycznych, technicznych i udzielą wszelkich niezbędnych informacji, a także pomogą wybrać najlepsze rozwiązania.

Masz jakieś pytania? Chciałabyś uzyskać informacje?
Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta.
Telefon do Biura Obsługi Klienta, czyli działu konsultantów: 510 856 606

Czym się zajmujemy?

Nieustannie tym samym - od 12 lat wychodzimy naprzeciw potrzebom Naszych Klientów.
Przez wszystkie lata działalności, stale staramy się poszerzać nasz profil. Jednak zawsze oscylował on i nadal oscyluje wokół zagadnień:

  • profesjonalnego tworzenia stron internetowych,
  • obsługi hostingowej - Otonet dysponuje swoimi serwerami, które są ulokowane w największym w Polsce data center (z którego usług korzystają także: Money, Allegro, czy nk.pl oraz inni najwięksi),
  • pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach (głównie Google),
  • rejestracji domeny,
  • modernizacji, a także aktualizacjach stron internetowych,
  • konsultacji - technicznych oraz merytorycznych, tych dotyczących przygotowania wartościowych materiałów na stronę Klienta,
  • sprawdzania i korekty tekstów przez polonistę,
  • redagowania efektownych i efektywnych tekstów, dostosowanych do standardów stron internetowych,
  • obsługi prawnej, dotyczącej zmiany praw abonenta, sprzedaży i zakupu witryny internetowej, a także porad z zakresu innych zagadnień związanych z obsługą stron www: prawną własnością domeny, jej konfiguracją, cesjonowaniem czy zbyciem.

Z jednej strony zakres działalności naszej firmy jest wąski, ponieważ ogranicza się do działań związanych z obsługą i tworzeniem stron www. Jednak, z drugiej strony, jest on o wiele szerszy, niż się wydaje - podobnie jak samo kształtowanie wizerunku w sieci. Obejmuje on wiele zależności i drobnych kwestii zagnieżdżonych w tej branży.

Bezpłatne doradztwo?

O strony Naszych Klientów zawsze dbamy kompleksowo
Firmy, funkcjonujące w branży www, zazwyczaj kontaktują się ze swoimi Klientami zdalnie. Jednak my, nauczeni wieloletnim doświadczeniem, wiemy, że tak istotne kwestie jak stworzenie dobrej i efektownej strony www, która pomoże wypromować firmę, to nie są sprawy do omówienia przez telefon.
To właśnie dlatego, do wszystkich Klientów obsługiwanych przez naszą firmę, konsultanci Otonet dojeżdżają osobiście i wspólnie z nimi opracowują wstępny projekt strony, podpowiadają jakie materiały najlepiej na niej zamieścić i pomagają przygotować plan działań, a także ustalają kwestie dotyczące dalszej obsługi witryny.

Jak ważne jest pozycjonowanie?

Żartujemy: pozycjonowanie jest ważniejsze niż strona
Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że samo stworzenie i opublikowanie w Internecie, nawet najlepszej strony www, nie zapewni jej popularności w sieci. Takie działanie przypominałoby przygotowanie bardzo efektownych dokumentów i zamknięcie ich na klucz w szufladzie biurka w gabinecie szefa.
Wiele osób decyduje się na stworzenie strony www, z myślą, że tak robią wszyscy, więc i im potrzebna jest strona. I to wystarczy.
Kiedy Klient tak myśli, spotykamy się z taką sytuacją, jak ta opisana powyżej.
Dowiedz się, jak wypozycjonować własną witrynę www.
Tu przeczytasz więcej: www.pozycjonowanie.gniezno.pl

Profesjonalne projektowanie stron internetowych
Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno Strony internetowe Gniezno

Strony internetowe Gniezno »